Yatırımcı İlişkileri

Vizyonumuza ve size inanıyoruz!

Değerli yatırımcı adayımız,

Clean Services Türkiye, kurucularının uzun yıllara dayalı sektör bilgi ve
geçmişleriyle geliştirilmiş bir iştir.

Yakın bir gelecekte artık neredeyse her yapı, yenilenebilir enerji ile bir üretici santrale dönüşecektir.

Elektrikli araçların artışı ile beraber yapılardaki enerji altyapı yönetimi bugüne kadarki yaklaşımlardan daha kapsamlı ve kritik olmuştur.

Clean Services Türkiye, geliştirdiği yazılımlar, yükseltilmiş gerçeklik ve dijital teknolojileri, 24 saat gözetim hizmeti ile tamamlanacak operasyon merkezi ile enerjinin geleceğinin merkezinde yer almaktadır.

Clean Services Türkiye, kesintisiz enerji üreten, yoğun tüketen her yapının ve şarj ağı işletmecilerinin temel destekçisi ve güvencesidir.

Clean Services Türkiye, 339 merkezde uzman yetkili teknik servis ağıyla enerji dönüşümünde elektrikli araç kullanıcıları ve şarj operatörlerine 7/24 hizmet veren bir şirkettir.

Clean Services Türkiye şirketimizi daha çok kişi ile paylaşmak, böylece ayrıca daha etkin ve hızla bilinir bir konumda olmak istiyoruz.

Seraye Piyayası Kurulu (SPK) lisanslı www.fonangels.com ile yaptığımız işbirliğiyle yatırımcılarımıza teşvik edici olacak öneriler sunuyoruz. ( https://fonangels.com/kampanyalar/projehakkinda/Clean-Services-Turkiye ?pid=318 )

Nitelikli ve dinamik bir hissedar yapısı ile yarın ülkemizin sektöründe öncü, verimli, büyük bir şirketi olacağımızı düşünüyoruz.

İşimize, vizyonumuza ve size inanıyoruz. Aramıza hoşgeldiniz!

Kampanya Hakkında